U17: FK Neratovice vs. FK Teplice 1:4

ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 26.KOLO - NEDĚLE 19.05.2019

FK Neratovice U17              vs.             FK TEPLICE U17

1:4 (0:1)

Branky Teplic: 24´ Čermuš Vojtěch - 68´ Lukáš Martin - 72´ Leder Jakub - 85´ Köstl David.

Sestava Teplic: 30 Kosinský Martin - 5 Havel Matěj, 7 Huml Tomáš ( 46´ 4 Köstl David ), 8 Vachoušek Matyáš ( 53´ 6 Leder Jakub ), 9 Procházka Dominik ( 37´ 2 Brezovský Jan ), 10 Klepáček Robert, 12 Čermuš Vojtěch, 13 Kovalčík Jaroslav (K), 14 Hadinec Milan, 15 Lukáš Martin, 16 Cohla Tobiáš ( 68´ 3 Četverik Radek ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Dohnal Lukáš - Horvát Jiří, Jahoda Petr.

Karty: bez karet.

Stadion: Neratovice / tráva.

Diváků: 45.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " První poločas utkání byl vyrovnaný, domácí tým bojoval a snažil se před svými diváky odolávat hostujícímu týmu. Ve 24. minutě se k odraženému míči uvnitř pokutového území dostal Čermuš a prostřelil domácího brankáře - 0:1. Druhý poločas už byl v režii hostů, kteří si vytvářeli brankové příležitosti, měli více ze hry a svoji převahu přetavil ve druhou branku v 68. minutě Lukáš - 0:2. O čtyři minuty později si za obranu domácích naběhl Leder a přehodil bezmocného domácího brankáře - 0:3. V 85. minutě se po několika šancích dočkal svého gólu Köstl a bylo to 0:4. V poslední minutě utkání se k rychlému protiútoku dostali domácí, výborně hrající Ciolek našel Obročníka, který skóroval a nedovolil hostujícímu brankáři Četverikovi udržet čisté konto - 1:4."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Kluky musím pochválit především za 2. poločas, kdy dobře kombinovali a vytvářeli si brankové příležitosti. Domácí obzvláště v prvním poločase předvedli sympatický výkon a zaslouží si pochvalu."