10.kolo - neděle 13.10.2019 - 12:45 - Na Stínadlech / UMT

3:2 (1:1)

Branky Teplic: 37. Vacek, 46. Bejček, 64. Leden.

Sestava Teplic: 1 Fiala - 2 Musil ( 63. 13 Leden ), 3 Chaloupek, 4 Köstl, 5 Vacek ( 70. 12 Plicka ), 6 Cohla (K), 7 Korselt, 8 Jamrich, 9 Pokorný ( 84. 14 Četverik ), 10 Bejček, 11 Linda.

Realizační tým Teplic: Novák Radim - trenér, Šourek David - asistent a vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Krupka Pavel - Karrmann Milan, Živnůstka Filip.

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Diváků: 80.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Radima Nováka:

" Myslím, že jsme měli skvělý vstup do utkání a minimálně 20 minut jsme soupeře výborně presovali a z toho vytěžili 3 stoprocentní brankové příležitosti, ale dvakrát nás vychytal gólman a jednou jsme trefili tyč. Poté nám občas soupeř vyjel z presinku kolmou přihrávkou a i on měl dvě příležitosti, ale z úhlu a ty vyřešil Martin Fiala. Celý první poločas jsme byli aktivnějším týmem, ale bohužel vysledkově to bylo pouze 1:1. V druhé půli byl obraz hry podobný a my jsme měli opět velké příležitosti, kdy jsme za stavu 2:1 i 3:2 mohli soupeře dorazit, ale bohužel výborný brankář soupeře vše pochytal. A tak ke konci zápasu už nám docházeli síly, jelikož zápas byl velmi náročný, a Sparta nás v tu chvíli zatlačila, ale kluci zápas vybojovali. Mrzí mě neproměněné šance jelikož jsme mohli zápas odehrát ve větším klidu, ale jinak musím klukům poděkovat a i hráčům Sparty vyseknout poklonu za pěkný zápas."

* R O Z H O V O R *

Teplická U17 dnes zvládla zápas se Spartou Praha kdy po brankách Vacka Bejčka a Ledna zvítězila 3:2 tím si upevnila prvenství v tabulce. A k dnešnímu zápasu jsme vyzpovídali autora dnešní první branky Jana Vacka:

O: Vstřelil jsi úvodní branku našeho mužstva popiš mi akci jak branka vznikla ?

J.V. První branka padla po krásném centru do vápna od Tobiáše Cohly, přesprintoval jsem obranu a dostal se na zadní tyč a tam jsem zakončil hrudníkem.

O: Do druhého poločasu jste vstupovali za nerozhodného stavu 1:1 jak moc vám pomohla branka Bejka v úvodu 2. poločasu ?

J.V. Velmi, opět nám narostlo sebevědomí do zápasu tak, aby jsme braly 3 body a zápas dohráli do vítězného konce.

O: Zápasy se Spartou jsou vždy odměnou za týdenní dřinu, kolik tebe osobně zápas stál sil ?
J.V. Mě osobně hodně, až tak že jsem musel střídat kvůli křečím.

O: Vítězstvím jste si upevnili první příčku v tabulce po 10-ti kolech, jak se na ni kouká a jaké máte s týmem cíle ?

J.V. Pohled na tabulku je příjemný, ale důležité je jak na tom budeme po 30.kole, našim cílem je vyhrát celou soutěž .

Graulujeme k vítěztví Váco a díky za tvůj čas na rozhovor !