U17: FK Teplice vs. FC Hradec Králové 2:0

Branky Teplic:

03. V. Bartoš (p),  90. J. Skurovec

Sestava Teplic:

J. Grümann – V. Bartoš, V. Čítek, P. Hrdlička, M. Bílek – M. Kříž ( 78. E. Hopi ), M. Jungmann, T. Sůra ( 86. J. Skurovec ) – J. Štercl, M. Lána, P. Život ( 71. K. Hloušek ).

Stadion: stadion FK Duchcov / přírodní tráva.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Davida Šourka:

"Do zápasu jsme vstoupili aktivně a ve 3. minutě jsme se hned ujali vedení. Bohužel pro nás následné šance jsme nedokázali proměnit a tempo zápasu se tak ustálilo. Soupeř byl velmi dobře organizovaný a čekal na vyražení do protiútoku. Nám chyběla rychlejší rozehra k roztrhání soupeřova bloku, zbytečně jsme nechávali prostor středovým hráčům soupeře a více pohybu v prostoru mezi liniemi. Přesto jsme si vytvořili několik slibných šancí, a to zejména akce na jeden dotek zakončená střelou Štercla nebo střela Kříže po zpětné přihrávce od Života. V druhém poločase jsme trochu zrychlili rozehru odzadu. Poslali jsme do vápna soupeře bezpočet centrů, ale bohužel naši ofenzivní hráči se vždy nacházeli v jiném prostoru, než kam centr směřoval. Z obranné fáze nás ale může těšit 0 střel soupeře na bránu za celý zápas a druhý zápas s nulou v řadě. Prostor ke zlepšení vidíme zejména v rychlosti výstavby hry a v chování v soupeřově vápně, postrádám také větší hladovost po gólech."