U17: FK Teplice vs. FC Hradec Králové 2:3

ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 27.KOLO - STŘEDA 15.05.2019

FK TEPLICE U17             vs.            FC Hradec Králové U16

2:3 (2:2)

Branky Teplic: 13´ Klepáček Robert - 19´ Procházka Dominik.

Sestava Teplic: 1 Četverik Lukáš - 4 Köstl David, 5 Havel Matěj ( 80´ 3 Cajthaml Jakub ), 6 Leder Jakub ( 69´ 2 Brezovský Jan ), 7 Huml Tomáš ( 57´ 8 Vachoušek Matyáš ), 9 Procházka Dominik, 10 Klepáček Robert (K), 12 Čermuš Vojtěch, 14 Hadinec Milan, 15 Lukáš Martin, 16 Cohla Tobiáš.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Trojan Michal - Kosejk Přemysl, Smrž Jan.

Karty: ŽK 57´ Slivka ( Hradec ), ŽK 59´ Schmoranz ( Hradec ), ŽK 61´ Leder ( Teplice ), ŽK 88´ Cohla ( Teplice ).

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Diváků: 30.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Rychlé přeložení zápasu z přírodní trávy na umělou z důvodu nepříznivého počasí domácím v žádném případě neuškodil. Ba naopak. Ve 13. minutě si na standardní situaci naběhl Klepáček a krásnou hlavičkou otevřel střelecký účet utkání - 1:0. V 19. minutě domácímu týmu vyšla rychlá útočná akce, kterou proměnil Procházka - 2:0. Ve 27. minutě došlo na teplické polovině ke zbytečné ztrátě hosté kontrovali brankou Boniše - 1:2. Ve 40. minutě se dopustil obrovské chyby domácích Cohla, který jako poslední hráč přišel o míč a Brychta překonal bezmocného domácího brankáře - 2:2. Druhý poločas domácí tlačili, přišpendlili neškodný hostující tým na jejich polovině, ale dobře bránícímu hradeckému týmu se dařilo odvracet jeden útok za druhým. V 68. minutě pro změnu chyboval Lukáš, jehož přihrávku z pozice posledního hráče zachytil Schober a v samostatném úniku dvou hostujících hráčů překonal Četverika v domácí svatyni. Do konce zápasu se již zlomený domácí tým nezmohl na vyrovnání, a tak si hosté z tohoto zápasu odvezli všechny tři body."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Nešťastné utkání pro naše kluky, zápas, zvláště ve druhém poločase, měli ve své režii, byli lepším týmem, ale nedokázali jsme proměnit svůj tlak v branky. Soupeř nás trestal za naše hrubé individuální chyby, a protože se fotbal hraje na góly a nikoliv na držení míče, vyhrál zaslouženě."