U17: FK Teplice vs. FC Slovan Liberec 3:2

Branky Teplic:

16. M. Trnovec 39. J. Štercl 88. M. Jungmann

Sestava Teplic:

Charvát – Bílek, Lána ( 76. Život ), Hrdlička, Bartoš – Skurovec ( 54. Čítek ), Jungmann, Kříž – Trnovec ( 72. Hloušek ), Vachoušek ( 70. Sůra ), Štercl.

Stadion: stadion FK Duchcov / přírodní tráva.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Davida Šourka:

"Dle zkušeností z této soutěže je vždy zápas s Libercem jedním z nejtěžších v soutěži a to se hned od začátku potvrdilo. Sestavu hostů posílilo několik jmen od minulého roku a tak jsme čekali vyrovnaný zápas. V prvním poločase jsme si vytvořili několik slibných šancí, ovšem dokázali proměnit jen dvě z nich. Opět jsme se potýkali s malým důrazem ve středu hřiště, kdy jsme středové hráče soupeře pozdě dostupovali a nechávali jim zbytečně mnoho prostoru. Co ovšem jsme celkem dobře zvládli bylo pobrat rotaci hráčů v křídelním prostoru hráčů Liberce a také se nám dařilo předskakovat či alespoň dostupovat seběhnutí hrotového hráče, což je rukopis všech Libereckých kádrů. Zápas jsme nakonec dokázali v posledních minutách převážit na naši stranu, za což patří klukům poděkování a uznání. Šli si za výhrou a celkově můžeme být spokojeni s počtem vytvořených šancí a nasazením."