U17: FK Teplice vs. FK Náchod 4:1

ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 16.KOLO - NEDĚLE 10.03.2019

FK TEPLICE U17          vs.        FK Náchod U17

4:1 (1:1)

Branky Teplic: 12´ D.Procházka ( bez asistence ) -   68´ D.Köstl ( as. D. Procházka ) -    81´ J.Kozák ( as. M. Dubnický ) - 87´ R.Klepáček ( as. D. Köstl ).

Sestava Teplic: M. Kosinský – V. Čermuš ( 46´ J. Kozák ), D. Köstl, M. Hadinec – J. Leder ( 46´ R. Klepáček ), M. Dubnický, T. Cohla, J. Kovalčík, S. Kočka – D. Procházka, J. Brezovský ( 46´ M. Vachoušek ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Šimeček Libor - Umon Jiří, Plzák Martin.

Karty: ŽK 11´ Leder ( Teplice ).

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 30.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Premiérově na vlastním stadionu se tepličtí mladíci utkali s posledním týmem tabulky - Náchodem. Na hřišti to ale tak nevypadalo. Hosté se dostali do vedení v 7. minutě po hrubé chybě Köstla, kterou využil ke vstřelení úvodní branky utkání hostující Gunár - 0:1. Ve 13. minutě sice hned Procházka vyrovnal, ale to bylo během prvního poločasu všechno. Za vytrvalého deště domácí hledali klíč k náchodskému opevnění, které však bez větší námahy odolávalo. Druhý poločas přece jen přinesl brankové koření, diváci na něj však museli čekat až do 69. minuty, kdy se po standardní situaci trefil Köstl a částečně tak odčinil svoji chybu ze začátku utkání - 2:1. V 82. minutě ukázal důraz v pokutovém území domácí Kozák a mohl slavit svůj návrat na fotbalová kolbiště po zranění - 3:1. Tečku za tímto, pro domácí nepovedeném utkání, udělal Klepáček, který z bezprostřední blízkosti propálil vše, co mu stálo v cestě - 4:1."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Nechci být moc kritický, zápas se nám herně nepovedl, těžko jsme se dostávali do zhuštěné obrany hostujícího týmů. Chyběla mi tam mnohem větší kreativita a variabilita. Naše hra byla kostrbatá, těžkopádná, bez momentu překvapení. Nováčci v našem týmu, resp. hráči co nedostávali tolik příležitostí v podzimní části budou asi potřebovat vetší čas na zapracování do sestavy než jsme po zimní přípravě očekávali."