U17: FK Teplice vs. Neratovice-Byškovice 12:1

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČESKÁ LIGA DOROSTU U 17 B - 1.KOLO

Neděle 23.08.202012:45 - stadion FK Duchcov

Grümann - Bartoš, Lána, Hrdlička, Bílek ( 77. Kolář ) - Skurovec ( 46. Sůra), Jungmann, Kříž ( 75. Hopi ) - Trnovec, Hloušek ( 60. Kozel ), Štercl.

Připraven: Charvát (B).

Stadion: FK Duchcov / přírodní tráva.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Davida Šourka:

"Úvod do zápasu se nám herně vydařil a nebylo téměř co vytknout až na koncovku. V prvních dvaceti minutách jsme si vytvořili velké množství šancí, ale naše zacházení s nimi bylo žalostné. Sice jsme se dostali do vedení 3:0, pak se ovšem z naší hry vytratila agresivita a přišel spíše profesorský projev. Situace jsme přehrávali, jednoduché řešení jsme nahrazovali složitými a zbytečně jsme soupeři dovolili se vrátit do hry gólem na 3:1. Druhý poločas jsme postupem času zvedali svou výkonnost a nakonec jsme soupeře zlomili dalšími brankami. Takže z celkového výsledku a z úspěšného vstupu panuje spokojenost, ovšem některé pasáže hry musíme zlepšit. Zejména finální řešení."