U17: FK Varnsdorf U19 vs. FK Teplice 2:3

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 29.07.2018 - HŘIŠTĚ HEŘMANICE

FK Varnsdorf U19         vs.        FK Teplice U17

2:3 (1:2)

Branky FKT:  20´ T. Huml, 35´ T. Křivohlaví, 67´ J. Cajthaml.

Sestava FKT: Četverik – J. Kovalčík, D. Kostl (40. J. Cajthaml), M. Lukáš, M. Hadinec (40. D. Fakin) – M. Dubnický (60. M. Vachoušek) – T. Huml (40. V. Čermuš), J. Kozák (50. J. Vinter), D. Beneš (50. P. Janda), S. Kočka – P .Janda (30. T. Křivohlaví).

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: „Jediné přípravné utkání na soustředění v Heřmanicích v Podještědí jsme odehráli proti nejstarším dorostencům z Varnsdorfu. Ve velkém vedru, které ničilo všechny přítomné se hrál zejména v prvním poločase zajímavý fotbal, kdy probíhal souboj domácích hráčů s hostujícím brankářem. Domácí se dostali do vedení po úniku a křižné střele Humla, další šance v podání především Jandy končily na rukavicích výborného hostujícího brankáře, který měl i několikrát dobře postavené tyče své branky. Hosté s ojedinělé akce srovnali, aby domácí Křivohlavý hezkou střelou zpoza vápna dostal opět teplické do vedení. Druhý poločas již byl dobýváním hostující svatyně, jejíž strážci poctivě bránili a nedali klukům nic zadarmo. Na 3:1 zvýšil hlavičkou Cajhaml. Hosté zápas ještě stačili zkorigovat, když brankář Četverik při malé domů uklouzl, dotknul se míče rukou a hosté z rozehraného nepřímého komu vně pokutového území vstřelili branku na konečných 3:2.“

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: Dobrý zápas, zajímavá konfrontace, kluci i přes nepříjemné vedro makali a zaslouženě zvítězili. Mrzí mě ale spousta neproměněných brankových příležitostí, které nás v jiných zápasech můžou mrzet. Jsem rád, že kluci zdravotně drží a mohou tak bez úlev absolvovat náročnou přípravu.