U17: MFK Chrudim vs. FK Teplice 0:2

ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 22.KOLO - SOBOTA 02.03.2019

MFK Chrudim             vs.           FK TEPLICE

0:2 (0:0)

Branky Teplic: 47´ <>Kočka Stanislav ( as. Procházka Dominik ) -   90´ Brezovský Jan ( as. Vachoušek Matyáš ).

Sestava Teplic: Kosinský Martin - Čermuš Vojtěch ( 52´ Brezovský Jan ), Kovalčík Jaroslav (K), Köstl David, Hadinec Milan - Dubnický Matyáš - Leder Jakub, Cohla Tobiáš, Havel Matěj, Kočka Stanislav - Procházka Dominik ( 61´ Vachoušek Matyáš ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Igor Zdeněk - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Braun Martin - Kudyn Milan, Navrátil Tomáš.

Karty: - - -

Stadion: Městský stadion V Průhonech / UMT.

Diváků: 40.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " První mistrovské utkání jsme odehráli v Chrudimi, ve městě známém pro své středověké opevnění. První poločas byl ve znamení mírné převahy hostujícího týmu, který měl sice míč častěji na svých kopačkách, ale z důvodu velkého množství nepřesností, končily jeho snahy daleko před pokutovým územím domácího týmu. V největší šanci hostů selhal Hadinec, který po krásné akci zakončoval hlavou do poloprázdné branky, bohužel nechal vyniknout domácího brankáře. Druhý poločas začal individuální akcí Stanislava Kočky, který překvapivě skončila střelou z těžkého úhlu a následným gólem - 0:1. Kdo si myslel, že to domácí tým položí, mýlil se. Chrudimští převzali iniciativu, bez bázně a hany se pustili do ligového soupeře a hnali se za vyrovnáním. Daleko k němu neměli, jednou nastřelili tyč a jednou hosty zachránil skvělým zákrokem Kosinský. V poslední minutě podnikli hosté do otevřené obrany rychlý protiútok, který zakončil Vachoušek skvělou přihrávkou Brezinskému a bylo to 0:2 a zároveň také konec utkání."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Nevím ani, co mám vlastně hodnotit. Naše kluky jsem nepoznával, neukázali to, co umějí. Chyběla agresivita, pohyb, přesnost, kreativita. V tomto případě fotbalová spravedlnost nezafungovala, protože jsme si nezasloužili zvítězit. Domácí musím pochválit."