U17: Mostecký FK vs. FK Teplice 3:0

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U17 - STŘEDA 16.01.2019

Mostecký FK U17         vs.       FK Teplice U17

3:0 (2:0)

Setava FK Teplice: L. Četverik – V. Čermuš, D. Köstl, M. Hadinec ( 46´ J. Brezovský ) - J. Kozák ( 50´ R. Kibal ), K. Sinu, M. Havel, T. Cohla ( 46´ J. Kovalčík ), S. Kočka – M. Vachoušek ( 46´ D. Zrebnak ), D. Fakin.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent trenéra, Zdeněk Igor - vedoucí mužstva.

Stadion: UMT sportovního areálu v Mostě - Velebudicích.

Hodnocení teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Druhé přípravné utkání jsme odehráli na umělém trávníku ve Velebudicích proti stejně starým hráčům Mosteckého FK. Na úvod mého hodnocení musím konstatovat, že soupeř dnes vyhrál naprosto zaslouženě, když byl po většinu utkání lepším týmem a jen díky pozornému teplickému brankáři Četverikovi nebyl rozdíl ve skóre ve prospěch domácího Mostu ještě mnohem větší. Mostečtí byli agresivnější, důraznější a měli větší chuť se v zápase prosadit. Naší hře chyběla lehkost a chytrost, převládal stereotyp, těžkopádnost a především naivita a až přílišná laxnost v obrané hře. Jakým způsobem jsme reagovali ( lépe řečeno „nereagovali“ ) na herní situace po ztrátě míče je až alarmující a pro kluky je konečná výše skóre rozhodně důrazným varováním do dalších utkání. Naši hráči si musí uvědomit, že jestli chtějí být v budoucnu opravdu úspěšní, musí se koncentrovat na každý zápas tak, aby podali maximální výkon a enormní nasazení pro ně musí být vždy zcela automatické. Věřím, že tento opravdu špatný výkon je pouze ojedinělou záležitostí a bude pro nás všechny, a samozřejmě hlavně pro hráče, důvodem pro ponaučení se nejen v rámci pokračující zimní přípravy. Dnes předvedený výkon se už nesmí v žádném případě opakovat, to bychom v mistrovských utkáních na jaře krutě narazili."