U18: FC Chomutov vs. FK Teplice 2:3

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD U 19 B - 5.KOLO - SOBOTA 08.09.2018

FC Chomutov  U19        vs.       FK Teplice  U18

2:3 (2:1)

Branky Teplic:  05´ Kolárik Martin,  74´ Jelínek Radek ( penalta ),  75´ Džuban René.

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik - Mikšovský Michal, Burda Filip, Novák Zbyšek, Stužinský Matyáš - Kolárik Martin, Rollinger Radek, Jelínek Radek (K), Šmalcl Matěj ( 46´ Radoš František ) - Dolechek Danyil ( 15´ Džuban René ), Navrátil Jiří.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Köck Vladimír - vedoucí.

Žluté karty:   45´ Pliska ( CHOM ),   88´ Maršálek ( CHOM ) -   88´ Mikšovský ( TEP ).

Rozhodčí: Jati David - Dormiševová Eliška, Dušek Martin.

Stadion: Spořice - tráva.

Diváků: 80.

Hodnocení teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Do utkání jsme velmi dobře vstoupili, vytvořili si tlak a vstřelili jednu branku. Ale místo dalšího tlaku a dalších branek v soupeřově síti, jsme přestali hrát a toho Chomutov využil. Neskutečné dvě hrubky a dva góly v naší síti určilo poločasový stav 2:1 pro Chomutov. V kabině vládla velká nespokojenost, protože takhle se prezentovat je ostuda. Moc nechci hodnotit druhý poločas, protože to, že jsme otočili stav v náš prospěch na 3:2 mi prostě nestačí. Trénujeme 8 x týdně a pak takový výkon? Já kluky učím, aby do každého utkání šli jako kdyby hráli proti Spartě. Motivace prostě musí být stejná, ale já to tam nevidím a na to se teď zaměříme. Ne na dovednosti s míčem, ale na správné nastavení myšlení hráčů."