U18: FK Mladá Boleslav vs. FK Teplice 1:1

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U18 - SOBOTA 16.02.2019

FK Mladá Boleslav U18/U19       vs.      FK TEPLICE U18

1:1 (0:1)

Branky Teplic:   10´ Jirkovský Martin ( as. Stružinský Matyáš ).

Statistiky utkání: Střely na branku 5:5 ( 1:4, 4:1 ) *** Střely mimo branku 3:4 ( 2:2, 1:2 ) *** Střely celkem 8:9 ( 3:6, 5:3 ) *** Vyložené šance 3:2 ( 1:1, 2:1 ) *** Ofsajdy 2:1 ( 1:1, 1:0 ) *** Rohové kopy 7:2 ( 5:2, 2:0 ) *** Fauly 20:13 ( 9:8, 11:5 ).

Sestava Teplic - 1.poločas ( 4 - 4 - 2 ): Dombrovskij Patrik - Zerner Matěj, Burda Filip, Mikšovský Michal, Radoš František - Stružinský Matyáš, Rollinger Radek, Novák Zbyšek, Jirkovský Martin - Krogner Matěj, Džuban René (K).

Sestava Teplic - 2.poločas ( 4 - 1 - 4 - 1 ): Dombrovskij Patrik - Kraus Tomáš, Burda Filip, Mikšovský Michal, Radoš František - Novák Zbyšek - Stružinský Matyáš, Rollinger Radek, Zerner Matěj ( 76´ Džuban René ), Jirkovský Martin - Džuban René (K) ( 67´ Kronger Matěj ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty:    39´  Teplice (19) -    54´  Boleslav (21),    80´  Boleslav (10).

Stadion: UMT / Městský stadion v Mladé Boleslavi.