U18: FK Teplice vs. Bohemians Praha 2:1

2:1 (1:1)

Branky FK Teplice :

37´ Lapka vlastní ( Bohemians ) - 1:1,

53´ Novák ( as. Kafka ) - 2:1.

Branka Bohemians Praha 1905 :

05´ Jirsa ( Bohemians ) - 0:1.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Košťál - Kafka (ZK), Burda, Zerner, Kányai (K) ( 46. Šmalcl ) - Dolejší, Černý - Šourek, Frána ( 46. Novák ), Liška - Zaspal.

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Statistiky utkání :

• Střely na branku 4:11 ( 2:8, 2:3 ),

• Střely mimo branku 8:5 ( 3:2, 5:3 ),

• Střely celkem 12:16 ( 5:10, 7:6 ),

• Vyložené šance 2:4 ( 1:3, 1:1 ),

• Rohy 7:2 ( 4:2, 3:0 ),

• Fauly 10:5 ( 3:1, 7:4 ),

• Ofsajdy 0:2 ( 0:1, 0:1 ).

Diváci : 50.

Rozhodčí : Šimeček Libor - Říha Viktor, Topinka Josef.

Žluté karty : - - -

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18:

"V posledním utkání jsme se chtěli rozloučit kvalitním herním projevem a samozřejmě i výhrou, která by nám do tabulky za společného půlročního působení připsala úctyhodných 31 bodů. A přesto, že náš výkon byl unavený, podařilo se nám kvalitního soupeře porazit. Bohemka hrála velmi dobře, dostala se do vedení a vytvořila si více šancí, ale dnes nám přálo štěstíčko, kdy si vyrovnávací branku stoper Bohemians dal sám. Ve druhém poločase se nám podařila jedna skvělá akce, kdy jsme byli schopni držet déle míč, hráče hostí přitlačit na jejich polovinu hřiště a krásnou brankou pro sebe utkání rozhodnout. Kluci už neměli moc sil, tak jsme se snažili hrát organizovaně v bloku a vyrážet do rychlých protiútoků. Bohemka nás přitlačila, ale své střely mířila vedle nebo je pochytal brankář Košťál a jelikož náš tým již neměl do závěrečného hvizdu rozhodčího žádnou velkou možnost, utkání skončilo našim těsným vítězstvím 2:1. Jedna fotbalová etapa skončila a kluky je třeba pochválit z čeho se dokázali vyhrabat a jaké výkony ve druhé části sezóny podávali. Skvěle reprezentovali svůj klub FK Teplice a ukázali, že ještě nejsou na odpis a každý z nich se “porve“ po zaslouženém odpočinku o novou roli v klubu a týmu, kde budou opět hrát pod znakem FK Teplice."

Fotoalbum z mistrovského utkání s BOHEMIANS PRAHA 1905 prohlížejte ZDE.