U18: FK Teplice vs. FC Slovan Liberec 2:3np

10.kolo - sobota 12.10.2019 - 10:30 - Na Stínadlech / UMT

Sestava Teplic: 30 Zdeněk - 6 Jelínek ( 78. 11 Brezovský ), 7 Huml, 8 Vachoušek M. ( 59. 4 Suchý ), 10 Procházka, 12 Čermuš, 16 Češpiva, 17 Fakin, 19 Kovalčík (K), 20 Krogner, 22 Havel.

Realizační tým Teplic: Dolinský Martin - trenér, Köck Vladimír - asistent a vedoucí.

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Kosejk Přemysl, Štelcig Lukáš.

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Martina Dolinského:

" V utkání 10. kola jsme doma nastoupili proti dosud neporaženému a vedoucímu mužstvu Liberce. V zápase, který měl vysokou herní úroveň, byl soupeř v prvním poločase lepším mužstvem, přesto jsme po dvou brankách ze standartních situací vedli 2:0. Hráčům soupeře se ještě do poločasu podařilo snížit. Druhý poločas začal začal lépe Liberec a v 57. minutě dokázal vyrovnat. Do konce utkání se hrál velmi dobrý fotbal, ve kterém jsme zvláště v závěru nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější příležitosti a tak utkání dospělo do penaltového rozstřelu, ve kterém byl soupeř šťastnějším mužstvem a odvezl si tak bod navíc. Tentokrát musím všechny hráče pochválit za nasazení a přístup k utkání .Bohužel někteří si svůj dobrý výkon pokazili laxním přístupem ke střelbě pokutových kopů ….. a znehodnotili tak výkon a výsledek celého mužstva !!! "