U18: FK Teplice vs. FK Ústí nad Labem 8:1

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD U 19 B - 9.KOLO - SOBOTA 06.10.2018

FK Teplice U18         vs.        FK Ústí n.L. U18

8:1 (4:0)

Branky Teplic:    13´, 42´ a 54´ Dolechek Danyil,    36´, 40´ a 49´ Džuban René,  75´ Navrátil Jiří,  81´ Mikšovský Michal.

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik - Mikšovský Michal (K), Zerner Matěj ( 54´ Radoš František ), Novák Zbyšek, Dolechek Danyil, Zaspal Jaroslav, Jelínek Radek, Kolárik Martin, Stružinský Matyáš ( 54´ Kraus Tomáš ), Šmalcl Matěj ( 49´ Navrátil Jiří ), Džuban René.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent a vedoucí.

Žluté karty:  63´ Dolechek ( Teplice ),   63´ Radoš ( Teplice ) -  08´ Jahnel ( Ústí ).

Rozhodčí: Martínek Petr - Harenčák Jan, Vít Jakub.

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 40.

Hodnocení teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Prvních 20 minut utkání jsme hráli velice aktivně a vytvořili si i dobré šance, proměnili jsme však jedinou, kdy se po akci Zaspala prosadil Dolechek. Utkání jsme měli pod kontrolou, ale jen do chvíle, než jsme soupeři nabídli velikou šanci, kterou ale nevyužil. Branku jsme sice nedostali, ale naše hra šla dolů. Ústí přebralo iniciativu, drželo více míč a bylo aktivnější. Ale nedokázalo z toho nic vytěžit. A když nám se podařilo před poločasem během 6 minut vstřelit po rychlém protiútoku tři branky, utkání jsme pro sebe rozhodli. Byl tu však ještě druhý poločas a hráči Ústí nám nechtěli dát nic zadarmo a pořád měli snahu s výsledkem něco udělat. To nám vyhovovalo, protože tak soupeř nebyl zatažený a my tak mohli využít okénka v jejich defenzívě. Utkání nakonec skončilo velkým rozdílem, ale je třeba si přiznat, že ve chvílích, prvního poločasu za stavu 1:0 pro nás jsme přežili několik šancí soupeře, a kdyby se Ústí podařilo skórovat, utkání by se vyvíjelo zřejmě jinak. Celkově utkání mělo svůj náboj, nasazení hráčů bylo veliké a i přes určité emoce z obou stran, naprosto korektní."