U18: FK Teplice vs. FK Varnsdorf 7:0

ČDD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 27.KOLO - SOBOTA 26.05.2019

FK TEPLICE U18              vs.           FK Varnsdorf U19

7:0 (3:0)

Branky Teplic: 32´ Navrátil Jiří ( as. Češpiva Jan ) -  42´ Fabián Daniel ( as. Hural Pavel ) -   45´ Jelínek Radek ( as. Navrátil Jiří ) - 60´ Novák Zbyšek ( as. Jelínek Radek ) - 69´ Stružinský Matyáš ( as. Dolechek Danyil ) - 77´ Dolechek Danyil ( as. Kolárik Martin ) - 87´ Stružinský Matyáš ( as. Radoš František ).

Statistiky utkání: Střely na branku 16:4 ( 6:2, 10:2 ) *** Střely mimo branku 9:5 ( 7:4, 2:1 ) *** Střely celkem 25:9 ( 13:6, 12:3 ) *** Vyložené šance 6:4 ( 3:3, 3:1 ) *** Ofsajdy 2:3 ( 0:3, 2:0 ) *** Rohové kopy 8:7 ( 3:4, 5:3 ) *** Fauly 7:7 ( 2:3, 5:4 ).

Sestava Teplic: 1 Dombrovskij Patrik - 19 Češpiva Jan, 5 Novák Zbyšek, 3 Zerner Matěj,  14 Radoš František - 11 Kolárik Martin (K), 15 Hural Pavel ( 46´ 20 Kraus Tomáš ), 10 Jelínek Radek, 12 Stružinský Matyáš - 8 Fabián Daniel, 17 Navrátil Jiří ( 46´ 7 Dolechek Danyil ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Rozhodčí: Baum Tomáš - Živnůstka Filip, Smrž Jan.

Karty: bez karet.

Stadion: SK Viktorie Ledvice / tráva.

Diváků: 60.

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK Varnsdorf prohlížejte ZDE

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Musím říci, že pro soupeře je dnešní vysoké skóre až příliš kruté, protože především v prvním poločase si vytvořil několik brankových příležitostí, které nedokázal proměnit. Varnsdorf měl v sestavě velmi šikovné hráče, kteří šli po zisku míče ve sprintu rychle nahoru a to nám činilo obrovské problémy. Obraz hry se změnil až naší úvodní brankou ve 32.minutě, kdy jsme se zklidnili a do poločasu po hezkých akcích přidali ještě další dvě. O poločase jsme změnili rozestavení ze čtyř na tři obránce. Dali jsme před stopery Matěje Zernera, který měl úkol zachytávat soupeřovi rychlé protiútoky a to se podařilo. Tím jsme soupeře eliminovali a mohli se naplno věnovat ofenzívě. A ta se nám nadmíru dařila. Velice pohledné akce po vědomé spolupráci dvou a více hráčů činila hostům problémy a my s elánem a chutí utkání dohráli k naší spokojenosti. Je třeba ocenit soupeře, protože se opravdu hlavně v prvním poločase prezentoval velice slušnou hrou."