U18: FK Teplice vs. SK Kladno 8:0

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ -  HRACÍ DOBA 3 x 40´ - NEDĚLE 10.02.2019

FK TEPLICE U18+U17          vs.         SK Kladno U19+U17

8:0 (3:0,2:0,3:0)

Branky Teplic: 35´ Novák Zbyšek ( as. Dolechek Danyil ) -   39´ Dolechek Danyil ( as. Kolárik Martin )  -    53´ Krogner Matěj ( as. Jelínek Radek ) - 55´ Džuban René ( as. Jelínek Radek ) -   62´ Dolechek Danyil ( as. Kolárik Martin )  -    82´ Džuban René ( as. Šmalcl Matěj ) - 98´ Dolechek Danyil ( as. Stružinský Matyáš ) -   115´ Jelínek Radek ( as. Dolechek Danyil ).

Statistiky utkání: Střely na branku 17:5 ( 4:2, 5:1, 8:2 ) *** Střely mimo branku 16:5 ( 5:2, 6:3, 5:0 ) *** Střely celkem 33:10 ( 9:4, 11:4, 13:2 ) *** Vyložené šance 9:2 ( 2:0, 3:1, 4:1 ) *** Ofsajdy 4:2 ( 1:1, 3:1, 0:0 ) *** Rohové kopy 15:3 ( 4:1, 5:1, 6:1 ) *** Fauly 14:11 ( 2:4, 6:4, 6:3 ).

Sestava Teplic - 1.třetina ( 4 - 4 - 2 ): Fiala Martin - Stružinský Matyáš, Mikšovský Michal, Novák Zbyšek (K), Radoš František - Orgoň Jakub, Rollinger Radek ( 31´ Šmalcl Matěj ), Kibal Radek, Brezovský Jan ( 37´ Kolárik Martin ) - Krogner Matěj, Dolechek Danyil.

Sestava Teplic - 2.třetina ( 3 - 4 - 3 ): Dombrovskij Patrik - Mikšovský Michal, Novák Zbyšek (K), Zerner Matěj - Kolárik Martin, Šmalcl Matěj, Jelínek Radek, Jirkovský Martin - Kronger Matěj, Džuban René, Dolechek Danyil.

Sestava Teplic - 3.třetina ( 3 - 5 - 2 ): Dombrovskij Patrik - Stružinský Matyáš, Zerner Matěj, Radoš František - Kolárik Martin, Jelínek Radek (K), Šmalcl Matěj, Kibal Radek, Jirkovský Martin - Džuban René, Dolechek Danyil.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Novák Jaroslav - vedoucí.

Stadion: UMT / Stínadla.

Diváků: 40.

Fotoalbum z přípravného utkání s SK Kladno najdete ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Utkání hrané na 3 x 40 minut jsme herně i výsledkově ovládli. Přesto musím říct, že i kladenští hráči si vytvořili své šance, ale ať už brankář Fiala nebo po něm Páťa Dombrovskij všechny nebezpečné situace bez větších problémů vyřešili. Utkání splnilo svůj účel, kdy se do větší části zapojili hráči po zranění - Krogner, Jirkovský, Džuban, Radoš - a dokázali odehrát potřebnou porci minut. Jen Radek Rollinger musel po 30 minutách střídat z důvodu růstových bolestí, které se většinou projevují jako hluboká svalová bolest v tomto konkrétním případě v podkolenní jamce. Ve skutečnosti nebolí kost, ale okolní měkké tkáně, které se napínají a dráždí tak nervová zakončení. O "Roládovi" víme, že to je skvělý hráč a že brzy přijde den, kdy růstové bolesti i s pomocí vhodné fyzioterapie zcela odezní a on bude schopen plně využít svůj obrovský fotbalový potenciál. Apeluji tímto na všechny hráče, aby na sebe dávali pozor, starali se náležitě o své zdraví a posilovali nejen své fyzično, ale také svůj imunitní systém. Jistě nemusím zvlášť zdůrazňovat důležitost dostatečné regenerace, spánek, vitamíny a v každém případě vhodné oblečení tak, aby kluci v době angín a chřipek zbytečně nevypadávali z tréninkového procesu a mohli si tak vytvořit a uchovat potřebnou fyzickou kondici pro jarní část mistrovské soutěže."