U18: FK Teplice vs. TJ Oldřichov 4:2

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U18 - STŘEDA 06.02.2019

FK TEPLICE U18           vs.        TJ Oldřichov Muži

4:2 (3:2)

Branky Teplic: 14´ Šmalcl Matěj ( as. Stružinský Matyáš ) -   39´ Burda Filip ( as. Kolárik Martin )  -    40´ Šmalcl Matěj ( as. Dolechek Danyil ) - 84´ Dolechek Danyil ( as. Novák Zbyšek ).

Statistiky utkání: Střely na branku 12:6 ( 7:4, 5:2 ) *** Střely mimo branku 9:1 ( 5:1, 4:0 ) *** Střely celkem 21:7 ( 12:5, 9:2 ) *** Vyložené šance 7:1 ( 2:1, 5:0 ) *** Ofsajdy 1:2 ( 0:1, 1:1 ) *** Rohové kopy 6:5 ( 5:1, 1:4 ) *** Fauly 4:5 ( 2:0, 2:5 ).

Sestava Teplic - 1.poločas: Dombrovskij Patrik - Mikšovský Michal, Burda Filip, Radoš František ( 34´ Kolárik Martin ) - Stružinský Matyáš, Šmalcl Matěj, Novák Zbyšek, Zerner Matěj, Jirkovský Martin - Dolechek Danyil, Krogner Matěj.

Sestava Teplic - 2.poločas: Dombrovskij Patrik - Kraus Tomáš, Mikšovský Michal, Burda Filip, Stružinský Matyáš - Kolárik Martin, Zerner Matěj, Novák Zbyšek, Jirkovský Martin ( 74´ Šmalcl Matěj ) - Dolechek Danyil, Krogner Matěj.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Stadion: UMT / Stínadla.

Diváků: 20.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Už v první minutě utkání jsme inkasovali lacinou branku, na kterou jsme zareagovali ve 14. minutě brankou Šmalcla. Ale netrvalo dlouho a inkasovali jsme podruhé - standardní situace hostí, špatně obsazený hráč ve vlastním pokutovém území a opět laciná branka v naší síti. Na bránění standardních situací se budeme muset rozhodně zaměřit, jelikož po nich hodně inkasujeme a nezvládáme soubojové chování při osobním bránění jeden na jednoho. Oldřichov hrál po celé utkání velmi organizovaně a nám dělalo problémy se dostat do jejich šestnáctky. Nakonec se nám těsně před poločasem podařilo dvakrát skórovat během dvou minut a otočit tak vývoj utkání v náš prospěch. Druhý poločas byl vyrovnaný, oba týmy se snažili vstřelit branku, ale nakonec se to podařilo jen nám, kdy Dolechek povedenou střelou uzavřel v 84. minutě skóre utkání na konečných 4:2 pro Teplice."