FK Ml.Boleslav U18     vs.    FK Teplice U18

1:2 (0:0)

Branky Teplic: Doleček (as. Šourek), Navrátil(as. Doleček).

Sestava Teplic: Dombrovskij – Holiský (45. Krajíček), Novák Zb., Zerner, Zbořil P. – Rollinger (60. Jelínek), Jelínek (45. Doleček)– Zbořil D.,Navrátil, Šourek – Džuban (25. Šmalcl).

Hodnocení trenéra Jaroslava Kolínka: “Po prvním týdnu tréninků máme za sebou první přípravné utkání. Z důvodu dovolených není kádr hráčů kompletní a také se s námi do přípravy zapojilo pět testovaných hráčů. Musím říct, že po prvním tréninku, kdy jsme se sešli jsem byl lehce v rozpacích, ale další tréninky ukázali dobrou tréninkovou morálku, kterou jsme potvrdili i sobotním zápasem v Mladé Boleslavi. Jelikož v sestavě bylo dost nových hráčů soustředili jsme se v prvním poločase především na defenzívu. Pracovat v bloku a vyrážet do rychlých protiútoků. A i když soupeř nás přitlačil a byl lepší do nějakých velkých šancí jsme ho nepustili, ale dá se říct, že jsme svůj úkol v prvním poločase splnili. To druhý poločas vyzněl lépe pro nás. To, že jsme si na soupeře počkali bylo stejný jako v prvním, ale při zisku míče byl náš přechod smrtící. Čtyřikrát jsme se objevili sami před brankářem domácích a měli i další šance, ale v koncovce jsme doslova vyhořeli. Sice po centru Šourka se hlavou prosadil Doleček, ale další šance byly nevyužity. A místo většího brankového rozdílu v náš prospěch jsme lacině inkasovali a pokračovalo se za stavu 1:1. Nakonec se nám přece jenom podařilo ještě jednou skórovat a to po krásné individuální akci Dolečka, který do samostatného úniku, vyslal Navrátila a ten nezaváhal.Byl to dobrý zápas oba týmy se vydali a i když my jsme k tomu přistoupili trošku taktičtěji, tak právě za to musím kluky pochválit, protože dodrželi taktické pokyny a hlavně v tom druhém byli v přechodu do rychlého protiútoku přesní, byli v dostatečném počtu a je jen škoda, že nepřidali více branek. Na závěr chci jen říct, že v týmu se ukázalo pět nových hráčů, kteří ukázali, že fotbal hrát umí a jejich přístup byl perfektní. Věřím, že se nám podaří nastartovat celou mládež tak, aby do našeho klubu měli zájem přijít kvalitní hráči i z jiných klubů a vytvářeli ostatním stávajícím hráčům tolik potřebnou zdravou konkurenci, která je bude motivovat k většímu tréninkovému nasazení a samozřejmě i zodpovědnosti za svůj individuální i týmový výkon v přátelských i mistrovských utkáních. Proto musím pochválit za skvělý přístup kluky, kteří u nás byli na testech, ať už bratři Zbořilové z Admiry nebo Jelínek s Dolečkem z Chomutova a Holiský z Kadaně.“

FK Teplice U18    vs.    FK Krupka muži

2:4 (1:1)

Branky Teplic: Doleček, Jelínek.

Sestava Teplic: Dombrovskij – Mikšovský, Novák Zb., Zerner, Radoš – Šourek, Jelínek, Rollinger (25. Stružinský), Šmalcl – Krogner (45. Navrátil), Doleček (45. Fabián).

Hodnocení trenéra Jaroslav Kolínka: “Myslím, že pro nás výborná konfrontace s dospělým fotbalem. Pro kluky to je těžší v osobních soubojích a větší nároky jsou na rychlejší práci s míčem(jinak dostanou naloženo) a také musí být ve větším pohybu bez míče. Nám se s Krupkou dařilo držet krok až do 85. min, kdy ještě stav 2:1 byl v náš prospěch. Ale pak jsme vlastní nekoncentrovaností utkání totálně výsledkově pokazili a do konce utkání nepochopitelně třikrát inkasovali. Kluci mají aspoň zkušenost jak utkání v posledních minutách hrát, protože za těch předešlých 85. min je musím pochválit.“

Mostecký FK muži    vs.   FK Teplice U18

2:1 (0:0)

Branka Teplic: Doleček.

Sestava Teplic: Dombrovskij – Stružinský (25. Doleček), Burda, Zerner, Mikšovský – Šmalcl, Liška Jan, Novák Zb., Kolárik – Navrátil, Fabián.

Hodnocení trenéra Jaroslava Kolínka: “Další utkání, kdy jsme nastoupili proti dospělým jsme odehráli v Čepirohách s MFK Most. V prvním poločase jsme tahali za kratší konec a jen díky Dombrovskému, který vychytal minimálně tři jisté šance domácích, byl poločasový stav 0:0. Ve druhém poločase už se domácí přece jenom prosadili a během 10 minut se ujali vedení 2:0. To domácí asi lehce uspokojilo a nám se podařilo herně dostat zpět do zápasu. Vytvořili jsme si několik jasných brankových příležitostí, avšak na to, abychom utkání výsledkově otočili jsme Dolečkem proměnili jen jedinou a to nestačilo. Jsem rád, že jsme se nepoložili a dokázali se zvednout a hlavně ve druhém poločase jsme byli Mostu rovnocenným soupeřem.“

FK Teplice U18    vs.    FK Jablonec U18

4:3 (0:1)

Branky Teplic: Fabián 3x, Doleček.

Sestava Teplic: Dombrovskij – Mikšovský, Novák Zb., Zerner (45. Radoš - 70. Zerner), Stružinský – Šmalcl, Rollinger, Liška Jan, Krajíček (70. Navrátil) – Navrátil (45. Fabián), Doleček.

Hodnocení trenéra Jaroslava Kolínka: “Utkání jsme odehráli na soustředění v Heřmanicích v Podještědí. Vůbec nám nevyšel vstup do utkání a v prvních dvaceti minutách jsme vypadali hrůzostrašně. Kupili jsme chybu za chybou a jen nepřesná koncovka jabloneckých hráčů nám dávala šanci na úspěch. Jablonec se přesto dostal do vedení, ale to jsme už hráli poměrně lépe a byli nebezpeční a vytvořili si do poločasu tři slibné šance, které jsme však neproměnili.Ve druhém jsme od začátku hned dominovali a během pár minut otočili stav utkání na 4:1 v náš prospěch a to jsme byli k soupeři milosrdní a další velké šance zůstaly nevyužity. A to se nám málem nevyplatilo, protože posledních 10. minut bylo stejných jako začátek utkání. Úplně jsme vypadli ze hry a soupeři doslova darovali se dotáhnout na rozdíl jedné branky a utkání tak dohráli v křeči.“