Skvělá konfrontace dorostu v Drážďanech

V neděli starší dorost Sklářů kategorie U19 a U18 odehrál ve sportovním mladežnickém centru SG Dynama Dresden dvě přípravná utkání hraná na 1 x 45 minut a to sice s domácím starším dorostem Dražďan a také s týmem Hallescher Fussballclub e.V., který sídlí v sasko-anhaltském městě Halle a jehož A-tým působí ve třetí německé nejvyšší fotbalové soutěži.

" V německých Drážďanech naši starší dorostenci odehráli dva velmi kvalitní zápasy, které nás v této fázi přípravy prověřili v námi nastoupené cestě a byla to skvělá zkušenost pro nás všechny. Chtěl bych tímto poděkovat oběma týmům, SG Dynamo Dresden a Hallescher FC, za možnost  konfrontace s německým mládežnickým fotbalem, který je na špičkové úrovni již spoustu let " řekl šéftrenér mládeže FK Teplice Zdenko Frťala.

Výsledky přípravných utkání ( hrací doba 1 x 45 minut ):

SG Dynamo Dresden vs. FK Teplice U19+U18 1:0

Hallescher FC vs. FK Teplice U19+U18 1:0