U19: FC Viktoria Plzeň vs. FK Teplice 3:4

Sobota 27.06.202010:30 - Stadion TJ Baník Zbůch

3:4 (1:2)

Branky Teplic:

13. D. Dolechek 39. vlastní branka Plzně,   75. M. Siendlok 90. J. Mikulenka.

Sestava Teplic:

L. Četverik ( 46. L. Charvát ) – V. Čermuš ( 46. J. Kovalčík), M. Lukáš ( 46. D. Köstl ), Š. Chaloupek ( 65. M. Lukáš), M. Hadinec ( 46. J. Mikulenka ) – M. Dubnický ( 46. M. Siendlok) - D. Procházka ( 46. T. Huml ), P. Hural ( 55. K. Sinu ), D. Dolechek ( 46. D.  Jurgi ), K. Sinu ( 46. J. Štáhlovský ) – M. Vachoušek ( P. Janda ).

Průběh a hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Druhé přípravné utkání po koronavirové pauze jsme odehráli ve Zbůchu u Plzně na skvěle připraveném hřišti proti U19 plzeňské Viktorie. Utkání hrané ve velkém horku se neslo ve znamení končícího předpřípravného cyklu po pandemii COVID-19. Na obou stranách se objevovalo velké množství jednoduchých ztrát, zkažených přihrávek a nedotažených útočných akcí. Domácí byli silnější v kombinaci na útočné polovině, měli lepší pohyb, nám chyběla po zisku míče větší kvalita na míči, soupeř nás rychle dostupoval a nám to dělalo velké problémy. Jsem rád, že jsme proti tak kvalitnímu soupeři jako je Plzeň vstřelili 4 branky a vytvořili si i další vyložené brankové příležitosti, které jsme nedokázali zužitkovat. Na druhou stranu nám Plzeň vstřelila 3 branky a vytvořila si také několik dalších zajímavých situací ke skórování.

Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení a chtěli jsme dostat do zápasu kluky z Frýdku, kteří byli u nás na týdenní zkoušce a ukázali, že fotbal opravdu hrát umí. Do utkání jsme šli po náročném tréninkovém programu a na některých hráčích se to projevilo. Chyběla jim větší lehkost a intenzita běhu nebyla úplně ideální, ale to byl náš záměr. Chtěli jsme vědomě dostat hráče do situace, která pro ně není úplně komfortní. Musím kluky pochválit jak pracovali v tréninkovém procesu po dlouhé pauze a věřím, že si z toho co si sami nastavili nesleví a naopak ještě budou svoji výkonnost posouvat směrem vzhůru. Jsem přesvědčený, že v dalších zápasech budou individuální výkony a samozřejmě také týmový výkon zase o nějaký ten stupínek kvalitnější."