Ústí rozstřílelo juniorku

Hned pět branek inkasovala juniorka ve druhém přátelském zápase ve kterém čelila druholigovému Ústí nad Labem. Tři branky dali bývalí hráči žlutomodrých Veverka, Valenta a Džuban. V zápase nastoupil testovaný útočník Kozáčik, bratranec brankáře pražské Sparty. "Proti zkušenějšímu soupeři jsme odehráli slušný poločas, dostali jsme góly pouze ze standartních situací. Jinak se hrál v první půli vyrovnaný fotbal, měli jsme šanci také skórovat, když Oboya třikrát zatáhl míč po levé straně a nahrával Melunovičovi, který však neskóroval. Po změně stran byla hra hodně ovlivněna střídáním, na hřiště přišlo hlavně mládí a hráči nezvládali osobní souboje, báli se je podstupovat. Pro všechny bude tento zápas velkou zkušeností, také ukázal velký rozdíl mezi extraligou dorostu a vrcholovým fotbalem, proto nás čeká ještě hodně práce," hodntil zápas trenér Lukáš Přerost.

FK Ústí nad Labem – FK Teplice B 5:0 (2:0)

Branky: 4.Veverka, 33. Valenta, 62. Veselý, 64. Bajza, 76. Džuban.
Bez žlutých karet.
Rozhodčí:
Jiří Holakovský.
Diváků: 50.
Sestava Teplic: Špicar (Valeš) - Bartoš (Pícha), Beran, Jablonský, Dolejška (Košler) - Peterka (Šamun), Tesařík, Karrmann (Pavlíček), Oboya (Rabiňák) - Malunovič (Valenta), Kozáčik (Rosocha)