Utkání s Libercem se bude hrát bez diváků

Zítřejší utkání s Libercem se na Stínadlech odehraje, ale bez přítomnosti diváků a v dalším omezeném režimu, protože zápasu se nesmí dle rozhodnutí Bezpečnostní rady státu zúčastnit více než 100 osob. „Vzhledem k vývoji epidemie koronaviru jsme rozhodli o dalších mimořádných opatřeních. Od 10. března od 18 hodin se zakazují divadelní, hudební a filmová, sportovní a jiná shromáždění a to jak veřejné a soukromé přesahující účast sto osob. Opatření se nevztahuje na jednání státních insitutíci,“ řekl premiér Andrej Babiš.

Zápasu s Libercem se tak nebudou moci zúčastnit kromě fanoušků ani zástupci médií. Účastníky utkání budou hráči, realizační týmy, rozhodčí, delegáti a nejužší organizační zajištění zápasu. Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky v předprodeji mohou kontaktovat infolinku 461 049 232, kde s nimi operátorky projdou navrácení vstupného.