Už v neděli se hraje v Mladé Boleslavi

Už v neděli hrají tepličtí fotbalisté další střetnutí, tentokrát od 16:00 v Mladé Boleslavi. Před tímto zápasem trápí teplické trenéry velká marodka. "Kromě těch, kteří už zranění byli, má nově virózu Michal Smejkal a svalové problémy Mahmutovič a Stožický, kteří museli v Liberci střídat," rekapituluje zdravotní stav týmu asistent trenéra Lukáš Přerost.

Po postupu přes velmi silný Liberec je nyní v týmu výborná nálada. "Nálada je velmi dobrá. Chtěli bychom navázat v Boleslavi a urvat nějaké body. Boleslav má kvalitní tým a my tam musíme jet s tím, že jen poctivý výkon nás můžeš dovést k úspěchu," dodává Přerost.

Že žlutomodré nečeká ve města automobilů nic lehkého potvrzuje také Milan Matula: "Bude to jedno z nejtěžších jarních utkání. Mají výborně poskládané mužstvo a bude to podobně těžký zápas jako v Liberci," řiká teplický stoper.

V případě výhry by se žlutomodří vrátili do hry o čtvrté místo v lize. "Tabulka je takhle postavená, takže pokud se vám podaří série dvou až tří zápasů, tak se vyjede nahoru nebo opačně se můžete hodně propadnout. Pro nás by bylo super, kdybychom z Boleslavi přivezli body a vyšplhali se ještě výš," přeje si Matula.

Na utkání do Mladé Boleslavi se vypracuje také teplický fanklub, více informací o výjezdu najdeteZDE.

Videogalerie k článku: Už v neděli se hraje v Mladé Boleslavi