V neděli hostí B-tým v Pozorce Zbuzany

V neděli 15. května hostí B-tým Sklářů v rámci 25.kola skupiny B Fortuna České fotbalové ligy tým FK ZBUZANY 1953. Utkání má výkop dopoledne v 11:00 na přírodním trávníku fotbalového areálu v Dubí - Pozorce v Tyršově ulici.

Jako hlavní rozhodčí byl k utkání delegován jednačtyřicetiletý Lubomír Řeháček a na čarách mu budou asistovat pánové Tomáš Baum a Martin Bahník. Delegátem utkání je pan Patrik Filípek.

FK ZBUZANY 1953 dosud ve 24 odehraných soutěžních kolech získala celkem 27 bodů s bilancí 7 výher - 6 remíz - 11 porážek se skóre 27:42. Tato bilance aktuálně řadí svěřence hlavního trenéra Františka Douděry na 13.místo tabulky ČFL skupiny B.

V jarní části mají Zbuzany aktuální bilanci z 9 odehraných kol 3 výhry a 6 porážek se skóre 9:16, když porazily Liberec B (3:2), Živanice (2:1) a Pardubice B (2:0) a prohrály s SK Zápy (0:1), s Bohemians 1905 B (1:5), s Jabloncem B (0:2), s FK Přepeře (0:2), s FK Mladá Boleslav B (0:2) a s FK Hradec Králové B (1:2).

V podzimní části ligové soutěže se oba týmy střetli v sobotu 2.října 2021 na přírodním trávníku ve Zbuzanech a vzájemné utkání skončilo výhrou domácích 2:0 po poločase 1:0, když obě branky vstřelil útočník Petr Hampl (#10).

O minulém víkendu Zbuzany prohráli 1:2 na domácím hřišti s týmem FC Hradec Králové B, když jedinou branku Zbuzan vstřelil již v 5.minutě z pokutového kopu kanonýr Petr Hampl, který ve 23 utkáních dokázal vstřelit 13 branek a je suverénně nejlepším střelcem týmu.

Tepličtí tento týden v pondělí vyhráli na domácím hřišti v Dubí - Pozorce 1:0 nad týmem FK Mladá Boleslav B brankou Pavla Moulise, kterému asistoval Pavel Hural.

Skláři proti ambiciózním Zbuzanům zabojují o další mistrovské body, které jsou odhodláni získat pro domácí žluto-modré barvy.