V neděli nastoupíme v Českých Budějovicích

Teplický tým se po debaklu od Jablonce chystá celý týden chystá na reparát v podobě nedělního zápasu v Českých Budějovicích, kde tým Radima Kučery nastoupí od 14:00 hod. v šestnáctém kole FORTUNA:LIGY.

Teplický lodivod svým svěřencům naordinoval v tomto týdnu náročný program vyplněný několika dvoufázovými tréninky a přátelským zápasem proti béčku Viktorie Plzeň. Ten měl za cíl nabrání zápasové praxe pro hráče po prodělaném COVIDU. Žlutomodří pojedou do Budějovic pouze bez zraněných Shejbala a Knapíka, jinak jsou kompletní.

Nedělní soupeř týdenní program vyplnil také zápasem, ale na rozdíl od Teplic přímo ligovým. Dynamo totiž dohrávalo utkání s Příbramí, ve kterém zvítězilo 2:1. V tabulce je tým trenér Davida Horejše na desátém místě pět bodů před Teplicemi.