V neděli přijedou na Stínadlech České Budějovice

V neděli je na Stínadlech na programu 32. kolo FORTUNA:LIGY, přijede sem Dynamo České Budějovice a opět se bude hrát před omezeným počtem diváků z řad majitelů permanentních vstupenek.

Majitele permanentek mohou na zápas dorazit v případě, že si zajistí "místenku" na utkání za 1 Kč na internetu (dle pokynů ZDE) nebo v den zápasu od 12:00 na pokladně stadionu. Žlutomodří budou chtít s jejich podporou dokráčet k definitivní záchraně v soutěži

V cestě jim bude stát budějovické Dynamo, které je na jedenáctém místě tabulky. "Budějovice prošly obdobím, kdy měly málo výher, ale nyní šly výsledkově nahoru. Mají velmi dobře složený tým, sází na jednoduchou přechodovou fázi a rychlý přechod do útoku. Zaměřují se na dobrou defenzivu, výborně hrají Králik, Talovierov nebo Novák," říká asistent trenéra Josef Dvorník.

Na soupeře se však domácí nechtějí ohlížít a velí k důležité výhře: "My se chceme soustředit hlavně sami na sebe, nebereme ohledy v jaké situaci je soupeř, prostě potřebujeme nutně tři body," dodává Dvorník.

Zápas se hraje v neděli od 15:00, rozhodovat ho bude čtvřice Petr Hocek, Milan Flimmel, Lucie Ratajová a Vít Nedvěd. U VARu tentokrát bude Ondřej Lerch s Jiřím Křížem.