V neděli se hraje opět s Mladou Boleslaví

​V neděli se na Stínadlech odehraje další ligové kolo, v 26. dějství FORTUNA:LIGY vyzvou svěřenci Radima Kučery stějně jako ve středu Mladou Boleslav. Tentokrát však půjde v souboji tabulkových sousedů o ligové body. "Bude to určitě o něčem jiném, soupeř postaví jinou sestavu. My jsme sestavu ve středu stavěli podle zdravotního stavu a moc jiných variant nebylo. V neděli to bude jiný zápas, pohár je spíš odměna a bonus, protože v něm není tlak tak velký jako v lize," říká teplický kouč k nadcházejícímu zápasu.

Marodka teplického týmu je momentálně opravdu rozsáhlá, kvůli kartám navíc nově bude chybět také Robert Jukl. "Věřím, že se nám alespoň někdo vrátí, Fortelný snad bude už v neděli k dispozici a uvidíme, co Mareš. Přál bych si, aby také byl, ale když by nebyl teď, tak snad už v Olomouci by k dispozici být měl," sděluje Radim Kučera.

Ve středečním zápase zvítězili žlutomodří 2:1, ale v neděli je čeká úplně jiný zápas, což potvrzuje také střelec dvou pohárových branek Pavel Moulis. "Myslím si, že Boleslav bude hrát trošku jinak. Bude to určitě úplně jiný zápas než v poháru. Bude tam víc soubojů, musíme se na to pořádně připravit a pořádně to zvládnout!"

Utkání se hraje v neděli od 16:00 hod., vysílat ho bude O2 TV. Rozhodčími zápasu jsou Radek Dubravský, Tomáš Mokrusch, Vít Melichar a Ladislav Szikszay. U VARu jsou Ondřej Lerch a Jakub Hrabovský.