V neděli se hraje poslední podzimní domácí zápas

Už v neděli se tepličtí fotbalisté rozloučí s domácím prostředím v roce 2011, v netradiční čas 14:30 nastoupí proti Bohemians 1905. Výkop utkání byl posunut na dřívější dobu kvůli možné časové kolizi s hokejovým duelem Litvínov - Sparta Praha. Domácí hráči se budou chtít s diváky rozloučit vítězstvím. "Nic než tři body nebereme, už kvůli našim fanouškům se chceme rozloučit s podzimem vítězstvím," plánuje Matej Siva.

Bohemians 1905 se v posledních kolech trápí, v pondělí dokonce klokani schytali na domácí půdě čtyřbrankový výprask od Sparty. "Nelze říct podle jednoho zápasu, jak na Bohemku, protože v tomhle měla zbytečný respekt ze Sparty. Domácí zápas bude o něčem jiném a my se na něj musíme velmi dobře připravit," říká k utkání asistent trenéra Lukáš Přerost. "Něco si z toho zápasu vezmeme, ale my chceme hrát svojí hru a tou Bohemku porazit," nepřikládá pondělnímu duelu přehnanou důležitost Admir Ljevakovič. Svůj pohled na soupeře přidává i Matej Siva: "Sledoval jsem ten zápas a vypadá to, že Bohemka není v ideální formě, ale je to tým, který je výborně fyzicky připravený a vyznává také styl, kdy hraje tvrdě , důrazně a dlouhé míče na dva vysoké útočníky. Nepřijedou sem hrát otevřený fotbal, zatáhnout to od poloviny a budou používat ty vysoké míče na útočníky."

Utkání bude na Stínadlech řídit trojice rozhodčích Paták - Moláček, Šecová. Výkop je v neděli ve 14:30, přijďte se rozloučit s podzimem žlutomodrých.