V neděli startuje pro Teplice liga, míří do Českých Budějovic

Teplický tým vstoupí v neděli do ligového ročníku 2021/22, první kolo odehraje na hřišti Dynama České Budějovice. Hrát se bude od 16:00 a utkání vysílá stanice O2 TV Sport v rámci streamového přenosu.

České Budějovice přes léto přivedly několik hráčů a do sezóny vstupují s velkými ambicemi. "České Budějovice prošli obměnou, přišli tam noví hráči, ať už to je Škoda, Hora nebo Mihálik. Uvidíme, v jaké sestavě nastoupí. Pojedeme se tam poprat o co nejlepší výsledek. Bylo by super vstoupit do ligy zvládnutým zápasem. Věřím, že se předvedeme v mnohem lepší světle než v přátelských zápasech," říkal na předsezónní tiskové konferenci trenér Radim Kučera, kterému právě výsledky přípravných utkání přidělaly vrásky na čele.

Proti svému bývalému týmu by mohl v neděli nastoupit útočník David Ledecký, trenér Kučera ovšem nechtěl prozradit, zda v útoku dostane přednost Ledecký nebo Jakub Mareš. "Mám o tom jasno, ale samozřejmě to před zápasem neprozradím, ale rozhodnutý už v tomto směru jsem," sděloval novinářům teplický kouč.

Žlutomodří se na utkání chystají bez lehce zraněného Ondřeje Mazucha, k dispozici ještě nejsou ani Jan Shejbal, Patrik Žitný nebo Tomáš Kučera. "Kučera se pomalu začlení do týmu, ale Shejbal a Žitný budou chybět ještě delší dobu," informuje Radim Kučera.

Utkání bude řídit jako hlavní rozhodčí Tomáš Klíma, jeho asistenty budou Jakub Hrabovský a Martin Leška. Čtvrtým rozhodčím bude Jan Petřík. U videa budou Pavel Julínek a Kamil Hájek.