V pátek jedeme do Jablonce

Teplický tým v pátek vyráží na hřiště pohárového aspiranta z Jablonce, který zatím v jarní části sezóny válí a momentálně okupuje druhou příčku. Žlutomodří však nebudou chtít dát svou kůži lacino a zkusí získat nějaký ten bod, který by pomohl k záchraně v soutěžit.

Pomoci jim k tomu mají i navrátilci do sestavy, kteří už zasáhli do posledního ligového kola, ale dalšími návraty to zatím pozitivně nevypadá. "Moc variant na další návraty už není, ale jsem rád, že v minulém zápase Vondrášek zvládl celých devadesát minut a další hráči si k tomu aspoň trošku čuchli a vrací se do zápasové praxe. Věřím, že v pátek už by mohli zvládnotu víc minut," říká trenér Radim Kučera.

Tomu budou chybět vykartovaní Ladislav Kodad a Jakub Mareš, jehož návrat se tak prozatím smrskl na pár minut v zápase se Zlínem. "Se žlutými kartami nekalkulujeme, ale není ještě stoprocentně fit, takže teď má čtrnáct dní, aby se dal do kupy a budeme věřit, že na České Budějovice bude třeba už moci hrát v základní sestavě," přeje si teplický kouč.

Utkání v Jablonci se hraje v pátek od 18:00 před kamerami České televize. Rozhodovat ho bude čtveřice Ondřej Berka, Jakub Hrabovský, Jakub Mojžíš a Karel Hanousek, u VARu bude Ondřej Cieslar a Olga Zadinová.