V pátek se hraje druhé utkání Tipsport ligy

Návrat na místo činu čeká v pátek dopoledne teplické fotbalisty, ve druhém utkání Tipsport ligy totiž nastoupí na místě, kde se jim v květnu letošního roku povedlo zachránit ligovou soutěž. Díky příznivým klimatickým podmínkám se duel s Vlašimí bude hrát a přírodní trávě na jejich stadionu.

Žlutomodří zde nastoupí od 10:30 a trenér Jiří Jarošík už plánuje nasadit primárně hráče z kádru A mužstva. „První zápas jsme chtěli využít pro to, abychom viděli v akci také mladé hráče z B mužstva, ale v dalších dvou zápasech už počítáme s tím, že spíše rozdělíme kádr A týmu na dvě poloviny a ty do těchto zápasů naskočí,“ říká teplický lodivod.

Po zápase s Vlašimí bude čekat na teplické mužstvo už jen poslední duel Tipsport ligy, který se odehraje proti Pardubicím v úterý na umělé trávě na Xaverově.