V pondělí startuje charitativní aukce výroční červené sady dresů!

V pondělí odstartuje charitativní aukce výroční červené sady dresů, ve které tepličtí fotbalisté hráli několik zápasů v minulé sezóně a která vznikla na připomenutí venkovního utkání na hřišti Borussie Dortmund. Do aukce půjdou zápasové dresy hráčů z utkání FORTUNA:LIGY, jde o limitovanou edici, která nebylo v prodeji ani ve fanshopu, proto jinde nelze tyto dresy sehnat než v této dobročinné aukci, jejíž kompletní výtěžek půjde na transparentní účet Nadačního fondu FK Teplice.

Dresy se budou postupně dražit na facebookové stránce FK Teplice, v pondělí odstartujeme dresem Tomáše Vondráška, další hráči budou následovat v dalších dnech. Každý dres je od daného hráče podepsaný, takže se jedná o opravdový sběratelský kousek. Pravidla pro aukci najdete níže.

Pravidla aukce podepsaných červených dresů FK Teplice
1. Do komentářů k příspěvku na facebooku můžete přihazovat částku, kterou za dres nabízíte. Vyvolávací nabídka je 1500,- Kč. Cílová částka 8000,-. Zvedat částku můžete minimálně o 200,-.
2. Pokud dá někdo rovnou cílovou částku, která je 8000,- automaticky je vítěz dresu právě on a aukce končí.
3. Pokud nebude splněna cílová částka, dres vyhrává ten, který jako poslední přihodil nejvyšší nabídku.
4. Vítěze budeme kontaktovat ve zprávě po skončení aukce.
5. Celý výtěžek jde na transparentní účet Nadačního fondu FK Teplice.