Ve čtvrtek 1. července proběhne beseda s vedením klubu

Ve čtvrtek 1. července od 18:00 hod. proběhne beseda pro fanoušky s vedením klubu. Ta se bude konat na hlavní tribuně AGC Aréna Na Stínadlech v sektoru nad domácí střídačkou, kde bude připraveno ozvučení. "Chceme setkání uspořádat ve venkovních prostorech kvůli dodržení epidemiologických nařízení. Navíc nebudeme omezeni kapacitou jako by tomu bylo v press centru," vysvětluje manažer marketingu a PR Martin Kovařík.

Besedy se zúčastní předseda představenstva Pavel Šedlbauer, ředitel klubu Rudolf Řepka, sportovní ředitel Štěpán Vachoušek a hlavní trenér Radim Kučera, kteří budou zodpovídat dotazy fanoušků. "Plánujeme fanouškům vysvětlit vše, co je bude zajímat, aby věděli například jak je na tom klub v možnostech na přestupovém trhu i v dalších oblastech," říká ředitel klubu Rudolf Řepka.

Vstup na tribunu bude vchodem B na stadion, občerstvení bude možné si zakoupit v Café Stadion ve VIP prostorech stadionu, kde zároveň bude probíhat také výměna permanentních vstupenek.

Setkání je určeno pro fanoušky klubu, nikoliv pro zástupce médií.