Ve středu se hraje pohár v Třinci

Už ve středu nastoupí teplický tým k dalšímu soutěžnímu střetnutí, tentokrát na hřišti Třince, kde odehraje utkání 3. kola MOL Cupu. Žlutomodří kvůli tomuto zápasu zůstali po utkání s Karvinou ve Slezsku, aby neabsolvovali dvakrát během několika dnů tuto dlouhou cestu.

Třinec je na tom ve druhé nejvyšší soutěži stějně jako teplický tým ve FORTUNA:LIZE. V rámci osmi kol dokázali třinečtí fotbalisté jednou zvítězit a jednou remizovat, získali tak čtyři body. V pohárových bojích nejprve vyřadili Šumperk výsledkem 7:0 a ve druhém kole pak Vítkovice 3:0. Teplice do třetího kola prošly po výhře 1:0 v Benešově.

Zápas 3. kola MOL Cupu se hraje od 15:30 na stadionu Rudolfa Labaje. Řídit ho bude trojice Tomáš Batík, Lukáš Lakomý a Radim Dresler, delegátem utkání je Petr Mikel.