Vedení klubu besedovalo s fanoušky

Po skončení podzimní sezóny se dnes vedení FK Teplice setkalo s fanoušky v Press centru na stadionu, besedy se zúčastnil ředitel klubu Petr Hynek, sportovní ředitel Jakub Dovalil, hlavní trenér Daniel Šmejkal a manažer marketingu a PR Martin Kovařík. Na besedu dorazilo do press centra stadionu na Stínadlech přibližně čtyřicet zvědavých fanoušků, kteří pokládali vedení klubu zvídavé dotazy více než hodinu.

Vše odstartovalo hodnocení trenéra Šmejkala k uplynulé podzimní části, ve kterém se teplický lodivod shodl s fanoušky například na nepovedených zápasech v Brně nebo s Hradcem Králové. Chybět nemohly také dotazy na případné posily. "Samozřejmě máme hráče vytipované a nyní bude záležit na konkrétních aspektech transferů. Víme, že potřebujeme přivést stopera za odcházejícího Šusnjara, dále bychom rádi získali do každé řady jednoho hráče," přiblížil cíle pro blížící se přestupové okno sportovní ředitel Jakub Dovalil.

Otázky směřovaly také na případný odchod Martina Filla, o kterém spekulovala média v posledních dnech. "Nemáme v tuto chvíli na Martina žádnou oficiální nabídku, jednáme o prodloužení smlouvy, která končí v létě, ale bohužel jsme se zatím nedohodli," objasnil situaci ředitel Petr Hynek. Fanoušky také zajímalo, jaký je stav dlouhodobě zraněného Jakuba Hora, slovo si na toto téma vzal Daniel Šmejkal: "Jakub Hora by se s námi měl zapojit do zimní přípravy a věříme, že na start ligové soutěže bude připravený. Jeho pauza však byla velmi dlouhá, tak je možné, že mu bude chvilku trvat než se do toho úplně dostane."

Dalšími tématy, která se probírala, byl například teplický fanshop, juniorka nebo situace kolem gólmanské trojice. Po více než hodině a čtvrt pak byly vyčerpány všechny dotazy, takže přišlo na řadu přání šťastných a veselých vánoc a všeho dobrého do nového roku od všech zástupců klubu.