Vyjádření klubu k informacím médií o přestupu Davida Vaněčka

V médiích se k přestupu Davida Vaněčka do Skotska dnes objevilo několik nepřesných informací. Především následující vyjádření zastupující agentury: „Na této formě přestupu se dohodly oba kluby. Hráčova smlouva je doladěna, stejně jako podmínky mezi kluby. Smlouva bude od 1. 1. 2019 na dva a půl roku. Jednání byla velmi korektní." se nezakládá na pravdě, protože ze strany Hearts of Midlothian k žádnému jednání mezi oběma kluby nedošlo a pouze jsme byli skotským klubem informování, že uzavřel s hráčem smlouvu od 1.1.2019. V momentě, kdy již bylo jasné, že se nám nepodaří smlouvu s hráčem prodloužit, jsme byli připraveni jednat o jeho prodeji. Do dnešního dne se však neobjevila ze strany Hearts žádná konkrétní a relevantní nabídka na jeho přestup.