WU15: Přátelské utkání FK Teplice - Výběr z Číny

Ve středu 30. ledna 2019 teplické svěřenkyně v letošním roce odehrály první přátelské utkání.

Tentokrát se utkaly se soupeřkami z Číny. Do utkání šly děvčata s velkým odhodláním a snahou odehrát co nejlépší zápas. Bohužel již v druhé minutě utkání inkasovaly první gól. Soupeřky byly více důrazné a rychlejší. Proto první půle skončila ve prospěch soupeřek z Číny. V druhé půli začaly holky hrát svůj fotbal. Dva inkasované góly byly pouze z rychlých úniků. Děvčata vstřelila soupeřkám dva góly. Utkání nakonec skončilo 2:7 (0:5).

Hodnocení trenéra

Byl to první přípravný zápas, kde jsme byli promíchaný s holkama z dorostu. Tím pádem jsme před zápasem neřešili žádné taktické věci a šli si zahrát fotbal. Bohužel jsme prvních 20 minut měli až moc velký respekt. Byli jsme všude daleko a nechali soupeřky hrát. Poté už se hra vcelku vyrovnala a i my jsme se dostali do několika šancí. Druhý poločas už byl jak herně, tak výsledkově vyrovnaný. Číňanky byly stále důrazné a šikovné, avšak my jsme se jim dokázali vyrovnat a makali jsme na 100%. Myslím si, že to pro nás byla zajímavá zkušenost a zážitek, který si budeme všichni pamatovat ještě dlouho.

FK Teplice WU15 - Výběr z Číny 2:7 (0:5)