Z Krasnodaru přichází Igor Paradin

Na trase Krasnodar - Teplice došlo v letním přestupním období k dalšímu přesunu, na hostování s opcí přichází do Teplice Igor Paradin, který může nastoupit na obou krajích obranné i záložní řady. Paradin je o rok mladší než Evgenii Nazarov, který do Teplic přišel před čtrnácti dny, jednadvacáté narozeniny oslaví až v září, ale v uplynulém ročníku pravidelně nastupoval za B mužstvo Krasnodaru ve druhé lize.

Teplický klub jeho příchod řešil během celého jara, aby na sever Čech zamířil už společně s Nazarovem, jenže Paradin si svými jarními výkony vysloužil pozvánku do přípravy s A mužstvem, se kterým do teď pobýval na soustředění v Rakousku. "Naskytla se nyní možnost ho získat, proto jsme rychle zareagovali. Paradin může být velmi zajímavou alternativou na oba kraje hřiště," říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Mladý ruský hráč včera odpoledne dorazil do Teplic, ještě v podvečer absolvoval zdravotní prohlídku a už dnes se zapojí do přípravy s teplickým týmem. "Měl jsem na Teplice jako klub i město jen ta nejlepší doporučení od Nazarova, se kterým jsem hrál. Když jsem navíc viděl stadion, tak ten se dá srovnat s těmi v ruské nejvyšší soutěži, je opravdu krásný," pochvaloval si Paradin po podpisu smlouvy.