ŽLUTÁ MODRÁ | Admir Ljevakovič: Chci chybět co nejméně zápasů

Motor teplické záložní řady Admir Ljevakovič se v prvních kolech nové sezóny až nebývale kontroluje a dostává na své poměry malé množstvích žlutých karet, k čemuž mu pomáhá i přítomnost nováčka v týmu Radima Breiteho, se kterým vytvořil uprostřed zálohy silný tandem.

Máte za sebou prvních pět kol a první kolo v poháru, jak hodnotíš úvod sezóny?

"Herně a přístupem hráčů se hra hodně zvedla. Myslím, že to cítí i diváci a jediné, co tomu chybí je pár bodíků navíc. Teď už musíme zabrat, abychom získali nějaké body, ale budeme chtít navázat na naší hru z prvních kol."

Berete to tak, že předvedená hra by si zasloužila více než jen pět bodů?

"To si přesně myslím, mohli jsme mít určitě o čtyři, pět bodů navíc. Musíme tedy zabrat, co se týče bodů."

Zvládli jste pohár ve Štěchovicích, to bylo také důležité na úvod sezóny...

"Byla naše povinnost postoupit a to jsme splnili, i výkon byl dobrý, ale nakonec jsme to zvládli a jedeme dál."

Celý rozhovor najdete v sobotním magazínu ŽLUTÁ MODRÁ při zápase s Bohemians Praha 1905. Ten se hraje na Stínadlech v sobotu 12. září od 17:00 a magazíny jsou k dostání na pokladnách stadionu a ve fanshopu.