ŽLUTÁ MODRÁ | Štěpán Vachoušek: Ocenění od fanoušků je pro nás vysvědčením

Štěpán Vachoušek vede teplické fotbalisty v nové sezóně na hřiště pravidelně jako kapitán a s náročným herním stylem, který ordinuje trenér David Vavruška, se zatím pere na výbornou. "Ze začátku jsem byl v přípravě zavařený jak kompot, ale postupem času si na to člověk zvykne a má pak na hřišti víc síly," pochvaluje si nejzkušenější hráč žlutomodrých, který v minulém domácím zápase proti Bohemians Praha 1905 načel gólový účet utkání.

Máte za sebou v lize sedm zápasů, takže jaký z toho zatím máš pocit?
"Pocit z toho mám herně velmi dobrý, co se týče bodově, tak nám chybějí tři body ke spokojenosti. Zatím nám to herně šlape, nebýt domácího zápasu s Olomoucí, tak bychom mohli být spokojeni."

Poslední zápas v Boleslavi jste venku dali tři branky a není z toho ani bod, to musí naštvat...

"To rozhodně! Když dáš venku tři góly, tak většinou vyhraješ a my prohráli. Chyby tam byly, ale těší mě, že jsme hráli až do 93. minuty, nevzdáváme se a snažíme se s výsledkem něco udělat. Měli jsme v nastavení obrovskou šanci na vyrovnání. Škoda, že to nevyšlo, protože tomu zápasu by slušela remíza."

Celý rozhovor se Štěpánem Vachouškem najdete v sobotním magazínu ŽLUTÁ MODRÁ při utkání s Ostravou, který je v prodeji na pokladnách stadionu a ve fanshopu.