Zápas Teplice - Mladá Boleslav se hraje už tuto neděli

Už tuto neděli nastoupí tepličtí hráči doma proti Mladé Boleslavi. Momentálně ovšem především tepličtí brankáři bojují s něčím jiným než jsou útočníci středočechů. Martina Slavíka i Erika Arkenberga postihly příušnice, a tak z A mužstva zůstal jediný zdravý brankář Tomáš Grigar, krýt záda je mu připraven osmnáctiletý Daniel Le z juniorky. "Trenér Rada mě trošku popichuje, abych se připravil jako záskok, ale já jsem na tom zdravotně tak, že bych ani nemohl. Navíc tu dva roky trénuji mládežnické gólmany, takže bych to nebral jako správné. Máme tu kluky, kteří by tenhle záskok určitě zvládli. Já tady v tom nemám vůbec strach, pro mladší kluky je to aspoň šance se posunout na lavičku a nabrat nějaké zkušenosti," nedělá situace velké starosti trenérovi brankářů Patriku Kolářovi. Kromě Slavíka s Arkenbergem příušnice poslaly do karantény také Michala Smejkala, zbytek týmu je ovšem zdravý a připraven nastoupit.

Mladá Boleslav v posledních utkáních nepředvádí výkony podle představ, ale Matej Siva nepřipouští, že by nedělní utkání mohlo být lehké: "Boleslav možná na podzim nepředvádí takové výkony, ale to nic neznamená, my je nesmíme podcenit. Musíme na ně vletět a porazit je!" Podobně hovoří také Patrik Kolář: "Očekávám těžký zápas, protože Mladé Boleslavi se tu daří. Teď i přes tu porážku v Olomouci je v týmu nálada dobrá, celkově jdeme nahoru. Věřím v dobrý konec a ve tři body, které zůstanou doma."

Teplický trenér brankářů si také pochvaluje podporu jaké se týmu dostalo při posledních venkovních duelech a doufá, že ještě lepší to nyní bude doma: "Je to moc přijemné, když nás takhle jezdí podporovat. Když přijeli na Žižkov, tak my jsme z toho měli s gólmany skvělý pocit už při rozcvičování a cítili jsme velkou podporu. Jsme za tohle moc rádi. Fotbal je o divácích, takže čim víc jich přijde tím lépe, proto doufám, že v neděli dorazí."

Nedělní zápas se hraje v tradiční čas 17:00.