Zástupci klubu se zúčastnili Sletu andělů v Galerii Teplice

Obrovský zájem byl dnes o zástupce klubu v obchodním centru Galerie Teplice. V tomto centru se dnes konalo slavnostní rozsvěcení vánočního stromu a u této příležitosti se konala akce s názvem Slet andělů. Účastnili se jí i zástupci FK Teplice. Hráče Marka Krátkého, Přemysla Lipše, Petra Kodeše, vedoucího mužstva Pavla Verbíře a manažera marketingu a PR Martina Kovaříka nejprve vyzpovídal na pódiu moderátor Petr Stolař, poté rozdali fanouškům lístky na poslední domácí zápas, který se hraje příští neděli od 18:30 s Jabloncem, a po té následovala autogramiáda uvnitř obchodního centra. Kolem stolu teplických hráčů a legendárního Pavla Verbíře se rychle vytvořil chumel příznivců, všichni se podepisovali skoro hodinu než rozdali téměř všechny podpisové karty.