Zemřel Milan Holomoj

V úterních ranních hodinách zemřel ve věku 83 let bývalý hráč FK Teplice, který ve žlutomodrém dresu strávil hned devět soutěžních sezón, Milan Holomoj.

Do Teplic přišel v roce 1959 a debutoval ve druholigovém střetnutí proti Jiskře Úpice, na jejíž půdě tehdejší Tatran Teplice remizoval 2:2. Posledním zápasem za Teplice pak byl domácí prvoligový duel proti Slavii Praha, který skončil remízou 1:1.

Mezi tím odehrál v devíti sezónách za Teplice celkem 205 soutěžních utkání, ve kterých nastřílel jednadvacet branek.

Po odchodu z Teplic hrál dále ještě za Litvínov a za Bílinu, věnoval se i trenérské činnosti. Milan Holomoj se o fotbal, především o ten teplický, zajímal vášnivě. Chodil na různá setkání bývalých hráčů, rád chodíval osobně na Stínadla. Do pozdního věku byl aktivní, kromě fotbalu miloval i tenis, který hrál opravdu dobře. Miloval zahradničení, jízdu na kole.

Klub by tímto chtěl vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalým.