Zemřel Radim Novák

Po dlouhém boji se zákeřnou nemocí včera bohužel zemřel jeden z trenérů teplické mládeže a bývalý vynikající brankář Radim Novák. Toho v minulém roce postihla rakovina slinivky, které nakonec podlehl.

Radim Novák se stal ikonou ústecké "Army", když působil v její zlaté éře a zachytal si v jejím dresu i v první lize, kterou ústecký tým odehrál na teplických Stínadlech. Po konci kariéry se stal respektovaným trenérem nejprve v FK Ústí nad Labem a poté se přesunul do Klubové akademie FK Teplice, kde měl na starosti tým do sedmnácti let.

Nejen jeho svěřenci, ale celý klub bude vzpomínat na Radima nejen pro jeho trenérské schopnosti, ale především pro jeho výbornou povahu a pozitivní myšlení. Čest Tvojí památce Radime!

Klub by také chtěl vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalým.