Zemřel pan František Hrdlička

S hlubokým zármutkem v srdci oznamujeme veřejnosti, že dnes v dopoledních hodinách zemřel ředitel našeho klubu, pan František Hrdlička. Utichnutí tohoto vždy žlutomodrého srdce je obrovskou tragédií, která klub zasáhla, a na kterou nikdo nebyl připraven.

Do fotbalového nebe odešel člověk, který stál za největším vzestupem klubu FK Teplice v jeho historii a v posledních více jak 20 letech byl FK Teplice jednoznačně personifikován s osobou pana Hrdličky.

František Hrdlička začátkem 90. let zachránil teplický fotbal před úpadkem a opětovně jej spojil s teplickou sklárnou, se kterou následně dokázal zrealizovat myšlenku rekonstrukce stadionu Na Stínadlech. Pod jeho vedením klub pravidelně nastupoval v evropských soutěžích UEFA.

Fotbal opustil nezapomenutelný člověk, kterého nebude možné nahradit.

S hlubokou úctou vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině a jeho nejbližším.
Klub děkuje všem za vyjádření podpory.

Nikdy nezapomeneme!