05.11.2019 | Němcová Leona

Ženy | FK Teplice - FC Hradec Králové

I tentokrát se ženám nepodařilo získat tři body. V posledním domácím utkání podzimní části uhrály s Hradcem Králové bod.


SESTAVA |
Svěráková - Fryčová (Václavíková), Soukupová, Kodešová, Budilová - Motyčková, Němcová, Galbavá, Pokorná - Altmannová (Bolfiková), Badinkov

ROZHODČÍ | Holakovská Tereza - Karásková Monika, Mudrová Veronika.

HODNOCENÍ UTKÁNÍ |

Loňský účastník 1. ligy byl pro nás tentokrát hodně těžkým soupeřem, který se prezentoval kvalitní hrou, založenou na rychlém přechodu do útoku, kvalitní střelbou a nebezpečně zahrávanými standardními situacemi. My jsme mu hru často usnadňovali zbytečnými ztrátami míče uprostřed hřiště a nedůrazem v osobních soubojích. Tentokrát jsme ale zlepšili efektivitu v zakončení, když jsme dokázali proměnit větší část příležitostí, které jsme si vytvořili a díky tomu jsme vybojovali alespoň 1 bod za remízu.
Už ve 13. minutě jsme se ujali vedení gólem Badinkové, po centru z pravé strany hřiště. Soupeř ve 20. minutě vyrovnal z přímého kopu. Ve zbytku poločasu se už stav nezměnil i když jsme museli čelit několika velmi nebezpečným situacím před naši brankou. Do 2. poločasu jsme vstoupili se zvýšeným důrazem v osobních soubojích a neumožňovali jsme soupeři tak snadné zakládání protiútoků. V 58. minutě jsme šli opět do vedení po chytře umístěné střele Němcové z dálky. Soupeř však dvěma brankami v 70. a 74. minutě skóre otočil. Vyrovnat se nám povedlo z penalty, kterou v 80. minutě bezpečně proměnila Němcová. Ve zbytku zápasu nás soupeř dostal pod trvalý tlak, ale i přes několik jeho nadějných situací se už stav nezměnil.


NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:

Neděle 10.11.2019
TJ ABC Braník - FK Teplice
14:00 | Braník, UMT

O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů