Ženy | FK Teplice - FC Praha

Vítězství nad FC Prahou posouvá Teplice do čela tabulky. Na domácí půdě mají 100% úspěšnost.

SESTAVA | Svěráková - Kuchařová (Fryčová) , Soukupová, Kodešová, Budilová - Motyčková, Němcová, Badinková, Václavíková (Rezková) - Altmannová (Bolfiková), Vlastníková

ROZHODČÍ | Kortanová Marie, Karásková Monika, Týřl Petr

HODNOCENÍ UTKÁNÍ |

V zápase s nováčkem soutěže jsme udrželi domácí neporazitelnost a po 4. kole jsme se posunuli do čela tabulky 2. ligy
Potom, co soupeř podal velmi sympatický a poměrně kvalitní výkon, se naše vítězství vůbec nerodilo lehce. V tomto zápase se střelecky probudila Leona Němcová, když vstřelila obě naše branky.
Ve vyrovnaném 1. poločase jsme se už v 9. minutě ujali vedení, když L. Němcová zaskočila hostující brankařku střelou z hranice pokutového území. Ve zbytku poločasu jsme mohli několikrát naše vedení navýšit, když jsme nevyužili několik vyložených šancí. Tentokrát se nám dařilo překonávat obranu soupeře spíše po dlouhých přihrávkách na hrotové útočníky. V průběhu 2. poločasu jsme se často dostávali pod tlak soupeře, když se nám nedařilo udržet míč, o který jsme v rozehrávce rychle přicházeli. Ale byli jsme to zase mi. kdo L. Němcovou v 51. minutě skóroval po šťastném odrazu centrovaného míče. Ve zbytku utkání se nám, i přes několik slibných příležitostí soupeře, povedlo náskok ubránit.

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:
Sobota 5.10.2019