14.10.2019 | Němcová Leona

Ženy | FK Teplice - SK Líšeň

Soupeřkám z Líšně se podařilo přerušit teplickou sérii výher na domácím hřišti. A tak po 6.kole jsou Teplice na 3.místě s devíti body. V dalším kole odehrají ženy duel s Baníkem Ostrava, který se nyní nachází na vrcholu tabulky.


SESTAVA |
Svěráková - Kuchařová (Kůrková) , Soukupová, Kodešová, Budilová - Motyčková, Němcová, Badinková, Václavíková - Vlastníková, Bolfíková (Hrušovská)

ROZHODČÍ | Hasíková Marika, Wencl Petr, Mráz Lukáš

HODNOCENÍ UTKÁNÍ |

V bojovném a vcelku vyrovnaném utkání nás soupeř předčil hlavně v produktivitě v zakončení, co rozhodlo o naší první domácí porážce. Opět, jak v minulém kole jsme byli přinuceni v sestavě značně improvizovat.
Vstup do utkání nám vůbec nevyšel, když jsme již od 8. minuty prohrávali po naši chybě v rozehrávce. Téměř celý zbytek poločasu proběhl v bojovně vedeném duchu, bez větších příležitostí na obou stranách. Těsně před koncem poločasu se nám přece jen povedlo vyrovnat přesnou střelou Leony Němcové. Bohužel vstup do druhého poločasu nám opět utekl a jíž po třech minutách si soupeř vzal zpět vedení. Jeho náskok se nám ještě povedlo v 66. minutě smazat po samostatném úniku Badinkové. Vzápětí se však soupeř prosadil penaltou a vítězství si ještě jednou brankou v 77. minutě pojistil. Na to jsme již nedokázali reagovat, a to i přes několik velmi dobrých příležitostí, ve kterých jsme ale, na rozdíl od soupeře, selhali.NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:
Neděle 19.10.2019
FC Baník Ostrava - FK Teplice
10:15 | Hošťálkovice

Ústecký kraj pod článek Ústecký kraj pod článek