Ženy | FK Teplice - TJ ABC Braník

Teplické ženy zvítězily nad pražským Braníkem vysokým rozdílem. Na domácím hřišti vybojovaly tři body i přes nepříliž podařený vstup do utkání. Už tuto neděli odehrají další kolo na domácím hřišti proti nováčkovi soutěže FC Praha.

SESTAVA | Svěráková - Kuchařová, Soukupová, Kodešová, Budilová (Václavíková) - Motyčková, Němcová, Galbavá, Pokorná - Badinková (Altmannová), Vlastníková (Bolfiková)

ROZHODČÍ | Karásková Monika, Mudrová Veronika, Kosejk Přemysl

HODNOCENÍ UTKÁNÍ |

V utkání s posledním týmem tabulky jsme byli mírným favoritem, co jsme chtěli zúročit a získat všechny body. Zápas neměl až tak jednoznačný průběh, jak mohl napovídat konečný výsledek. Houževnatý soupeř, který hrál po červené kartě od 34. minuty oslaben o jednu hráčku, obětavě bojoval a my jsme si rozhodující náskok vytvořili až v samotném závěru prvního poločasu.
Tentokrát jsme nepodali až tak kvalitní defenzivní výkon a našimi chybami jsme soupeři nabídli několik slibných příležitostí, které však až na jednu výjimku nedokázal proměnit. Naopak my jsme byli tentokrát poměrně produktivní. Hattrickem se blýskla Vlastníková, další branky přidaly Soukupová z penalty, Kodešová utěšenou střelou z dálky, Galbavá hlavou po kvalitním centru Motyčkové a jednou nám vlastním gólem pomohl soupeř, kdy si do sítě srazil střelu Motyčkové.
V tomto zápase nám celkem i přálo štěstí, kdy si brankářka Svěráková evidentně dobře postavila tyče, které několikrát zastavily střely soupeře.

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ
Neděle 29.9.2019